FB201209T-122Y-S
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
FB201209T-122Y-S
JLCPCB Part #
C6246580
Package
0805
Description
1 1.2kΩ@100MHz 400mΩ 0805 Ferrite Beads ROHS