CFR0W4J0241A50
MFR.Part #
CFR0W4J0241A50
JLCPCB Part #
C70807
Description
240Ω 250V 250mW Carbon Film Resistor ±450ppm/℃ ±5% 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS