ETOR451CTN102ME54U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ETOR451CTN102ME54U
JLCPCB Part #
C6245228
Package
Bolt,D76.2xL56mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 31.8mm 450V 56mm 76.2mm 89mΩ@120Hz 9.3A@120Hz ±20% Bolt,D76.2xL56mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS