CFR0W4J0684A50
MFR.Part #
CFR0W4J0684A50
JLCPCB Part #
C70785
Description
-700ppm/℃~0ppm/℃ 250V 250mW 680kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS