MY4ZIN AC220/240 (S)
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
MY4ZIN AC220/240 (S)
JLCPCB Part #
C6242705
Package
SOCKETABLE
Description
-55℃~+70℃ 125V@DC、250V@AC 20ms 20ms 240V 3A 4 Form C: 4C (4PDT-CO) Silver SOCKETABLE Power Relays ROHS