SVC53C3B07D2-27.000M
MFR.Part #
SVC53C3B07D2-27.000M
JLCPCB Part #
C6241248
Description
0℃~+70℃ 25mA 27MHz 3.3V CMOS ±50ppm SMD Voltage-Controlled Crystal Oscillators (VCXOs) ROHS