EMZF160ARA471MJA0G
MFR.Part #
EMZF160ARA471MJA0G
JLCPCB Part #
C6240357
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10.5mm 10000hrs@105℃ 10mm 16V 425mA@120Hz 470uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS