EKLA221LIN122KR51M
MFR.Part #
EKLA221LIN122KR51M
JLCPCB Part #
C6239074
Package
Plugin,D30xL53.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1200uF 14.2mm 220V 3000hrs@105℃ 30mm 4.58A@120Hz 53.5mm ±10% Plugin,D30xL53.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS