EGXA451VSN471MR60L
MFR.Part #
EGXA451VSN471MR60L
JLCPCB Part #
C6238940
Package
Plugin,D30xL62.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.87A@120Hz 10mm 3000hrs@125℃ 30mm 450V 470uF 62.5mm ±20% Plugin,D30xL62.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS