EC7BW-48S33
MFR.Part #
EC7BW-48S33
JLCPCB Part #
C6238819
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 18V~75V 18W 3.3V 5.5A 88% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS