EC7BW-110D15N
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC7BW-110D15N
JLCPCB Part #
C6238809
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
15V 2 43V~160V 667mA 88.5% DIP,50.8x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS