EC7AW-24S12
MFR.Part #
EC7AW-24S12
JLCPCB Part #
C6238794
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 10W 12V 3kV 833mA 89% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS