EC6AW-110S33
MFR.Part #
EC6AW-110S33
JLCPCB Part #
C6238790
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 2.5A 3.3V 43V~160V 85% DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS