EC5SAW-48S12N
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC5SAW-48S12N
JLCPCB Part #
C6238778
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1 10W 12V 18V~75V 3kV 833mA 88% SIP,22x9.5mm DC-DC Power Modules ROHS