EC5BU-48S33T
MFR.Part #
EC5BU-48S33T
JLCPCB Part #
C6238758
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 13W 3.3V 36V~75V 4A 86% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS