EC5BU-48S15A
MFR.Part #
EC5BU-48S15A
JLCPCB Part #
C6238755
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 15V 15W 1A 36V~75V 90% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS