EC5BU-48D15A
MFR.Part #
EC5BU-48D15A
JLCPCB Part #
C6238751
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 15V 15W 2 36V~75V 500mA 89% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS