EC4BU-48S33
MFR.Part #
EC4BU-48S33
JLCPCB Part #
C6238726
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 2.5A 3.3V 36V~75V 8.3W 81% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS