EC3AB12HM
MFR.Part #
EC3AB12HM
JLCPCB Part #
C6238645
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.5kV 12V 250mA 3W 79% 9V~18V Short Circuit Protection DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS