E36D101LPN402WDA5U
MFR.Part #
E36D101LPN402WDA5U
JLCPCB Part #
C6234688
Package
Bolt,D63.5xL105mm
Description
-10%~+100% -40℃~+85℃ 100V 105mm 28.6mm 4000uF 63.5mm Bolt,D63.5xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS