E36F451CSN222MD92U
MFR.Part #
E36F451CSN222MD92U
JLCPCB Part #
C6233850
Package
Bolt,D63.5xL92mm
Description
-40℃~+85℃ 2200uF 28.6mm 450V 63.5mm 92mm ±20% Bolt,D63.5xL92mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS