E36D500VHN502TA79U
MFR.Part #
E36D500VHN502TA79U
JLCPCB Part #
C6233807
Package
Bolt,D35xL79mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 12.7mm 35mm 5000uF 50V 79mm Bolt,D35xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS