SIL-1A12H
Extended
Manufacturer
Bright Toward Industrial Co., Ltd.
MFR.Part #
SIL-1A12H
JLCPCB Part #
C6228152
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12V 1A 1kV@DC 1ms 250us Plugin Reed Relays ROHS