DE2E3KY152MN2AM01F
MFR.Part #
DE2E3KY152MN2AM01F
JLCPCB Part #
C6224767
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5nF 250V X1,Y2 ±20% Plugin,P=5mm Safety Capacitors ROHS