DE21XKY100JB2BM01F
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DE21XKY100JB2BM01F
JLCPCB Part #
C6224765
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 10pF 250V X1,Y2 ±5% Plugin,P=5mm Safety Capacitors ROHS