DCM251515H-103HF
Extended
Manufacturer
ITG Electronics, Inc.
MFR.Part #
DCM251515H-103HF
Description
-55℃~+130℃ 1.5kV 1.6A 10mH@10kHz 2 260mΩ - Common Mode Filters ROHS