L114FL1CS12VDC.60RDAU
MFR.Part #
L114FL1CS12VDC.60RDAU
JLCPCB Part #
C6217052
Description
-40℃~+85℃ 10ms 10ms 12V 20A 300V@AC AgSnO2 Dual Coil One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Plugin Magnetic Latching Relays ROHS