SD125SA45B.T1
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
SD125SA45B.T1
Description
-55℃~+150℃ 1.5mA@45V 15A 280A 45V 560mV@15A - Schottky Diodes ROHS