SCE028SD2CT1B
MFR.Part #
SCE028SD2CT1B
Description
-40℃~+85℃ 16V~28V 2kHz 38.39mm 42.85mm 65dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS