SCE028LA2CT1B
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
SCE028LA2CT1B
Description
-40℃~+85℃ 16V~28V 2kHz 38.39mm 42.98mm 85dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS