SCE016XD2CTB
MFR.Part #
SCE016XD2CTB
Description
-40℃~+85℃ 2kHz 38.39mm 42.98mm 6V~16V 95dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS