SBS12GMCFPPC
MFR.Part #
SBS12GMCFPPC
JLCPCB Part #
C6215220
Package
Plugin,D=44.5mm
Description
-30℃~+65℃ 14.99mm 2.075kHz 44.45mm 95dB 9V~12V Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Electromagnetic 插件,D=44.5mm Buzzers ROHS