S42X083823JP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
S42X083823JP
JLCPCB Part #
C6214810
Package
1206
Description
4 63mW 8 82kΩ ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS