S42C043680JP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
S42C043680JP
JLCPCB Part #
C6214658
Package
0606
Description
2 4 63mW 68Ω ±200ppm/℃ ±5% 0606 Resistor Networks, Arrays ROHS