S41C083334GP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
S41C083334GP
JLCPCB Part #
C6214469
Package
0804
Description
31.25mW 330kΩ 4 8 ±2% ±200ppm/℃ 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS