S41C083182JP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
S41C083182JP
JLCPCB Part #
C6214450
Package
0804
Description
1.8kΩ 31.25mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS