J115F31CH12VDCS61.5U
MFR.Part #
J115F31CH12VDCS61.5U
Description
-55℃~+125℃ 10ms 110V@DC、277V@AC 12V 15ms 50A AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) - Power Relays ROHS