ECLB40W-110S05N
MFR.Part #
ECLB40W-110S05N
JLCPCB Part #
C6190407
Package
DIP,52x30.5mm
Description
1 3kV 40W 43V~160V 5V 88.5% 8A Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overheat protection DIP,52x30.5mm Isolated Power Modules ROHS