EKHJ451VSN411MR54M
MFR.Part #
EKHJ451VSN411MR54M
JLCPCB Part #
C6190157
Package
Plugin,D30xL56.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.96A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 410uF 450V 56.5mm ±20% Plugin,D30xL56.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS