EKHE401VSN911MR55S
MFR.Part #
EKHE401VSN911MR55S
JLCPCB Part #
C6190147
Package
Plugin,D30xL55mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.65A@120Hz 2000hrs@105℃ 30mm 400V 55mm 910uF ±20% Plugin,D30xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS