EC9BW-48S33N
MFR.Part #
EC9BW-48S33N
JLCPCB Part #
C6190137
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 18V~75V 25W 3.3V 7.5A 87.5% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overheat protection DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS