EC7BW-24S12NS
MFR.Part #
EC7BW-24S12NS
JLCPCB Part #
C6190131
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 1.67A 12V 20W 90% 9V~36V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS