EC7BW-24D15NS
MFR.Part #
EC7BW-24D15NS
JLCPCB Part #
C6190127
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 15V 2 20W 666mA 88% 9V~36V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS