EC7B-48D12NS
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC7B-48D12NS
JLCPCB Part #
C6190114
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 12V 2 20W 36V~75V 835mA 90% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS