EC7A-12S15
MFR.Part #
EC7A-12S15
JLCPCB Part #
C6190096
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.5kV 10W 15V 666mA 88% 9V~18V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS