EC6AW-48S15
MFR.Part #
EC6AW-48S15
JLCPCB Part #
C6190082
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.5kV 15V 18V~75V 530mA 86% 8W Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Automatic fault recovery DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS