EC6AW-110S12
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC6AW-110S12
JLCPCB Part #
C6190067
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 12V 43V~160V 835mA 88% DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS