E32D251LPN362MAE3U
MFR.Part #
E32D251LPN362MAE3U
JLCPCB Part #
C6189649
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 12.7mm 250V 35mm 3600uF ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS