RM20F1R00CT-U
MFR.Part #
RM20F1R00CT-U
JLCPCB Part #
C6186733
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS