DE1B3RA151KJ4BH01F
MFR.Part #
DE1B3RA151KJ4BH01F
JLCPCB Part #
C6183220
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 150pF 400V、440V X1,Y1 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS